Služby

V rámci péče o pacienty jsme schopni poskytnout komplexní péči v rámci diagnostiky, léčby a sledování jednotlivých onemocnění. Níže uvádíme stručný přehled konkrétních možností. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy nebo se objednejte k vyšetření. Preferujeme individuální přístup a použití nejnovějších léčebných metod. Provádíme vyšetření a ošetření dětí.

Pacienty indikované k operačnímu řešení potíží operujeme v Surgal Clinic. Všechny výkony provádíme nejmodernějšími technikami, z větší části v rámci miniinvazivní techniky včetně možnosti operací s pomocí robotického systému Versius. V rámci hospitalizace je možné využití nadstardardních služeb v pokojích hotelového typu, individuálno přístupu a garance operatéra který bude zákrok provádět. 

Po individuální domluvě nabízíme služby v rámci stanovení onkologických rizik, návrh preventivních vyšetření, vyhodnocení provedených vyšetření.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Chirurgická ambulance Viniční

ambulance@chirurgievinicni.cz

Viniční 4049/235, 4.patro
Brno-Židenice
61500

+420 533 306 333
!!!!!! Objednávání pacientů na uvedeném telefonním čísle pouze v době od 7 do 8hod!!! Dále vzhledem k vytížení ambulance nemůžeme garantovat vyřízení hovorů. !!!!!!!

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode